informace k otevřeným kurzům

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Po rozkliknutí vybraného kurzu máte možnost provést registraci – vyplňte a odešlete přihlášku u zvoleného termínu kurzu. Po odeslání přihlášky Vám přijde na e-mail automatická zpráva – potvrzení o přijetí Vaší přihlášky. Pokud se tak nestane, kontaktujte manažerku uvedenou u daného kurzu.

JAK ZAPLATIT?

Nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu Vám zašleme na Váš e-mail organizační informace ke kurzu.
Současně Vám elektronicky zašleme zálohovou fakturu, kterou je třeba uhradit zpravidla do 7 dnů před termínem konání kurzu.
Pokud nebude faktura zaplacena do požadovaného data, Vaše místo na kurzu nabídneme případným náhradníkům. Budete-li potřebovat ze závažných důvodů nějakou výjimku, např. posunutí termínu splatnosti faktury, kontaktujte manažerku kurzu.

JIŽ JSTE SE PŘIHLÁSILI A POTŘEBUJETE SE ODHLÁSIT?

Jakmile obdržíme Vaši přihlášku, s Vaší účastí na kurzu počítáme. Pokud se kurzu nebudete moci zúčastnit, dejte nám tuto skutečnost co nejdříve vědět. Odhlásit se z kurzu je možné e-mailem nebo telefonicky. Stejně tak prosíme oznámit i případnou změnu účastníka.

JARNÍ A PODZIMNÍ CENA

Pro jarní a podzimní sezonu mohou u některých kurzů platit rozdílné ceny. Jarní cena je platná od 1.1. do 31.8. a podzimní cena je platná od 1.9. do 31.12.

STORNO PODMÍNKY

Při odhlášení z kurzu 7 dnů předem a méně Vám budeme účtovat storno poplatek 50% z ceny kurzu.

Pokud svoji účast zrušíte 3 dny před konáním kurzu a méně, poplatek za kurz již není možné vrátit (pokud se individuálně nedomluvíme jinak).
Pokud se kurzu bez předchozí omluvy nezúčastníte, Vaše platba propadá a není ji možné převést do dalšího období.

SLEVY

Některé kurzy je možné si koupit jako zvýhodněný balíček s 10% nebo s 15% slevou.

Kurzy "na poslední chvíli" nabízíme se slevou 30%. 

V únoru a září probíhá akce 50% sleva na druhého účastníka ze stejné organizace.

Více se dozvíte zde.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Organizace, které zaměstnávají více než 25 zaměstnanců, jsou povinny zaměstnávat 4%  z celkového počtu svých zaměstnanců osobami se zdravotním postižením (tzv. povinný podíl). Toto je možné plnit několika způsoby:

  • zaměstnávat tyto osoby v předepsaném rozsahu
  • odebírat výrobky nebo služby od organizací, které zaměstnávají více jak 50 % osob se zdravotním postižením
  • odvodem do státního rozpočtu – tento odvod je sankční poplatek a nespadá do nákladových položek. Odvod do státního rozpočtu činí 2,5 násobek průměrné mzdy v národním hospodářství za 1. až 3. čtvrtletí sledovaného kalendářního roku za každou OZP, kterou by  zaměstnavatel měl zaměstnat.

Povinný podíl může organizace plnit kombinací všech tří výše uvedených způsobů, tedy i nákupem našich kurzů.

Více informací najdete na portálu MPSV ZDE.

ON-LINE KURZY

Co potřebujete k on-line kurzu – počítač s kamerou a mikrofonem, internet - pracujeme v prostředí ZOOM, ke kterému se účastník kurzu jednoduše připojí pomocí našeho návodu, který po přihlášení zašleme.

Pokud budete potřebovat pomoc s nastavením programu, pomůžeme vám po telefonu a vysvětlíme, „kam kliknout“, aby vše fungovalo.

Naše kurzy jsou interaktivní i ve formě on-line. Podmínkou pro aktivní účast v našich on-line kurzech jsou kamera i mikrofon zapnuté po celou dobu kurzu. Při účasti více pracovníků z jedné organizace akceptujeme nanejvýš dvě osoby na jeden PC kvůli interakci.