Přijďte načerpat energii na nadcházející podzim a zimu a nechte se pohladit po duši.

NAŠE NOVINKY

Artefiletika – řekni to obrazem

artefiletikaRádi byste poznali sami sebe pomocí relaxačních a výtvarných technik? Chcete získat náhled na své silné stránky? Na kurzu Artefiletiky vůbec nezáleží na tom, jestli umíte nebo neumíte kreslit a malovat, důležitý je prožitek vlastní kreativity. Ponoříte se do svého životního příběhu a naučíte se zážitek z tvorby převést do reálného života a naopak.

 

Muzikoterapie - hudba jako cesta k uvolnění 

muzikoterapie

Chcete se naučit relaxovat pomocí hudby? Cítíte se vyčerpaní a nemáte dostatek energie? Přijďte na kurz Muzikoterapie. Nemusíte mít rozvinutý hudební sluch ani schopnost hrát na nástroj, jen ochotu se otevřít novým přístupům a možnostem, které muzikoterapie nabízí.

 

Krize jako výzva ke změně

gratisography-421H-free-stock-photoCítili jste beznaděj a úzkost a nevěděli kudy ven? Ano, to vše s sebou krize přináší. Ale je to opravdu vždy jen to špatné? V našem novém kurzu zjistíte, že to může být i odrazový můstek nebo nový začátek. Nikdy není pozdě začít vidět v tom špatném i to dobré.

 

NAŠE TRADIČNÍ KURZY

Sebelaskavost jako zdroj naší síly 

heart-700141_1920
Dopřejte si být k sobě laskaví. Na kurzu se naučíte jednoduchá a účinná cvičení, která napomáhají zvládat stres a negativní emoce díky plně prožívanému přítomnému okamžiku.

 

 

Arteterapie - zážitek tvoření

20210924_141939Zážitkový kurz pro všechny, kteří potřebují aktivně relaxovat, tvořit a nabrat síly do další práce.  Získáte inspiraci, dozvíte se něco nového o sobě a své zážitky budete sdílet s ostatními. Pro účast na kurzu není nutný výtvarný talent, ale ochota otevřít se novým přístupům a chuť tvořit.

 

 

Zastav se a zpomal...

gratisography-228H-free-stock-photoZastavit rozjetý vlak je obtížné, ale reálné. Prvním krokem je zpomalit jeho rychlost. Stejně tak je to i s naším pracovním tempem nebo s neodbytnými myšlenkami, které nás okrádají o potřebný odpočinek. Na kurzu si vyzkoušíte, jak jednoduchá a účinná cvičení můžou pomoci na cestě do ticha, zklidnění, zpomalení, nadhledu...k sebepoznání.

 

Zvyšování psychické odolnosti

gratisography-124H-free-stock-photoCo vás v životě drží a posiluje? Chcete v sobě objevit nové zdroje energie a prakticky si vyzkoušet přednosti pozitivního myšlení? Rádi byste se naučili několik jednoduchých relaxačních metod, které můžete aplikovat v náročných situacích? Přijďte na osvědčený a účastníky vyhledávaný kurz, ve kterém si můžete  "dobít baterky" a najít novou chuť do práce i do života.

 

Jak žít naplno v osobním životě i v práci

gratisography-413H-free-stock-photo (1)

Tento kurz Vás podpoří na cestě ke svobodné kreativitě, spokojenosti, k uvolněnosti, jistotě a odvaze naplňovat Vaše vize a sny.