Manažerské vyjednávání

16 hodin (2 dny)

Termíny

18.5. 2021
18. - 19. 5. 2021 Přihláška
30.11. 2021
30. 11. - 1. 12. 2021 Přihláška

O kurzu

Vyjednávání není jen výměna názorů. Je to strukturovaný rozhovor, který má předem stanovený cíl, promyšlenou taktiku a jasná pravidla. Jen tak můžete od druhých dostat to, co potřebujete, a udržet při tom korektní vztah.

Co se v kurzu naučíte:

  • naučíte se lépe zvládat komunikačně náročné situace - přijatelným způsobem skloubit protichůdné požadavky svých podřízených (něco za něco), domluvit se s partnerem, který má zcela odlišné představy, vyjednat podmínky spolupráce nebo všestranně přijatelné řešení
  • vyzkoušíte si, jak definovat cíle, které chcete vyjednat, a jak připravit strategii konkrétního jednání - jak naplno využít svůj "manévrovací" prostor a jak získávat druhé na svoji stranu
  • naučíte se lépe argumentovat, pracovat s emocemi a stresem během vyjednávání a reagovat tak, abyste našli cestu k oboustranně přijatelné dohodě

Pro koho je kurz určený

Rozsah kurzu

16 hodin (2 dny)

Místo konání

Diakonická akademie, Belgická 22, Praha 2

Akreditace

MPSV

Lektor/ka

Jiří Nejedlý

Doporučený počet účastníků

8 - 12

Jarní cena

3.690 Kč

Podzimní cena

3.690 Kč

Manažer/ka kurzu

Renata Andršová

Telefon: 733 167 715

E-mail: renata.andrsova@diakonie.cz

Čas konání

9:00 - 16:30 hod.

Reference od účastníků

  • Vše z kurzu využiji při vyjednávání s kolegy i rodinami klientů. Vše jsme si prakticky vyzkoušeli a ukázali si i neverbální komunikaci. Mohu doporučit!

  • Ukázali jsme si, jak účinně vyjednávat, jak "nevybalit" vše najednou, ale rozkouskovat a sledovat cíl, ne jen potřeby druhých. Velmi praktický kurz!

  • Skvělý a užitečný kurz! Dozvěděl jsem se, jak může vyjednávání probíhat a co vše je možné vyjednat. Naučil jsem se připravit si argumenty, stanovil jsem si, čeho chci dosáhnout, mantinel, kam naopak nechci jít i záložní plán.

  • Kvalitní kurz, při kterém jsem se ani chvíli nenudila, velice přínosný, praktický, ráda doporučím dále.

  • Kurz jako celek byl velkým přínosem. Byl velice kvalitně připravený. Velice užitečné bylo řešení modelových situací (které sice na kurzech moc nevyhledávám, ale na tomto kurzu mě to i bavilo) a zejména to, že modelová situace byla zařazena hned na začátku kurzu, v průběhu kurzu a při výkladu jsme se vraceli k jejím různým bodům.

  • Děkuji za velice kvalitní kurz, ostatně všechny kurzy, které jsem dosud měla v Diakonické akademii možnost absolvovat, byly vždy na vysoké úrovni.