informace k otevřeným kurzům

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Po rozkliknutí vybraného kurzu máte možnost provést registraci – vyplňte a odešlete přihlášku u zvoleného termínu kurzu. Po odeslání přihlášky Vám přijde na e-mail automatická zpráva – potvrzení o přijetí Vaší přihlášky. Pokud se tak nestane, kontaktujte manažerku uvedenou u daného kurzu.

JAK ZAPLATIT?

Nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu Vám zašleme na Váš e-mail organizační informace ke kurzu.
Současně Vám elektronicky zašleme zálohovou fakturu, kterou je třeba uhradit zpravidla do 7 dnů před termínem konání kurzu.
Pokud nebude faktura zaplacena do požadovaného data, Vaše místo na kurzu nabídneme případným náhradníkům. Budete-li potřebovat ze závažných důvodů nějakou výjimku, např. posunutí termínu splatnosti faktury, kontaktujte manažerku kurzu.

JIŽ JSTE SE PŘIHLÁSILI A POTŘEBUJETE SE ODHLÁSIT?

Jakmile obdržíme Vaši přihlášku, s Vaší účastí na kurzu počítáme. Pokud se kurzu nebudete moci zúčastnit, dejte nám tuto skutečnost co nejdříve vědět. Odhlásit se z kurzu je možné e-mailem nebo telefonicky. Stejně tak prosíme oznámit i případnou změnu účastníka.

STORNO PODMÍNKY

Při odhlášení z kurzu méně než 5 dnů předem Vám budeme účtovat storno poplatek 50% z ceny kurzu.

Pokud svoji účast zrušíte méně než 3 dny před konáním kurzu, poplatek za kurz již není možné vrátit (pokud se individuálně nedomluvíme jinak).
Pokud se kurzu bez předchozí omluvy nezúčastníte, Vaše platba propadá a není ji možné převést do dalšího období.

SLEVY

Některé kurzy je možné si koupit jako zvýhodněný balíček s 10% nebo s 15% slevou. Kurzy "na poslední chvíli" nabízíme se slevou 30%. 

Více se dozvíte zde.